Erről szól most a Snitt
Mit nézzek?
Middle Finger Moments from Movies
Ázsiai Dorama OST/betétdalok
Filmzenék
Benedict Cumberbatch
Súgunk!
Naruto/Boruto
Happy Bday! – Szülinapos kedvencek
Mindenféle jószágok!
Filmes Idézetek Játék
Pedro Pascal
Cannes-i filmfesztivál (Festival de Cannes)
Minden, ami ázsiai BL/GL
Anime
Donghua
Dorama
Név-Film Játék
Harry Potter
ESC – Elkaszált Sorozatok Csarnoka
Ázsiai filmek
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Annyira nehéz megfogalmaznom, a véleményem ezzel az animével kapcsolatban, pedig annyi minden forog a fejemben róla.
Először is rettentően érdekes és egyedi történet, rengeteg utalással, tele morális kérdésekkel, zseniális karakterekkel. Nagyon kevés az üresjárat, talán 1-2 rész van a mi ugy nem igazán volt ütős.
Az én kedvencem minden tette ellenére Yagami Light. Tett nagyon gonosz dolgokat, amiket nem kellett volna, de mégis, ha egy karaktert kellene választanom akkor ő lenne az. A másik nagy kedvencem L. spoiler
Ui: A magyar szinkron nem rossz, de ez a 2 rész után Near hangja nőiről férfira változik, kicsit kicsapta a biztosítékot. Ha már döntöttek egy hang mellett akkor azt tartsák is meg végig.