Erről szól most a Snitt

341 zóna filmekről »


Webpremierek

Más Ritmusra (2020) Wizards: Tales of Arcadia (2020–) Berlin, Berlin (2020) Aki bújt (2019) A megtörhetetlen Kimmy Schmidt: Kimmy kontra a tiszteletes (2020) Nap, homok és életmentés: Egy újabb hullám (2020) Több mint kosárlabda (2019–) Annabelle 3 (2019) A Martfűi Rém – A Sorozat (2020–) Hivatali eltávozás (2019)

Random kedvcsináló

What the Duck The Series (2018–2018)

Jöhet a folytatás. Sokkal jobb volt, mint az elő 1-2 rész alapján vártam, érdekel a szereplők sorsának alakulása, drukkolok nekik.
Popot egészen megkedveltem a végére, bár nem volt egyszerű, Oat aranyos volt nagyon, de volt néhány rémesen félrement akciója. Úgy tűnik, jó hatással vannak egymásra, és pont most kell szétválniuk? Ramboval és Preevel nem tudom, mi lesz, miattuk is érdekel a következő sorozat, és remélem, Mo összejön Nickkel… majd meglátjuk.

Hirdetés

Címlapsztorik

lipotdorka 
Hírek

A 72. Emmy-díj jelöltjei:

Legjobb vígjáték sorozat
The Marvelous Mrs. Maisel
Schitt’s Creek
The Good Place
Félig üres
Halott vagy
Bizonytalan
The Kominsky Method
What We Do in the Shadows

Legjobb női főszereplő vígjáték kategóriában
Catherine O’Hara (Schitt’s Creek)
Rachel Brosnahan (The Marvelous Mrs. Maisel)
Christina Applegate (Halott vagy)
Issa Rae (Bizonytalan)
Linda Cardellini (Halott vagy)
Tracee Ellis Ross (Feketék Fehéren)

Legjobb férfi főszereplő vígjáték kategóriában
Eugene Levy (Schitt’s Creek)
Ted Danson (The Good Place)
Ramy Youssef (Ramy)
Michael Douglas (The Kominsky Method)
Don Cheadle (Fekete hétfő)
Anthony Anderson (Feketék Fehéren)

Legjobb női mellékszereplő vígjáték kategóriában
Alex Borstein (The Marvelous Mrs. Maisel)
Kate McKinnon (Saturday Night Live)
Annie Murphy (Schitt’s Creek)
Marin Hinkle (The Marvelous Mrs. Maisel)
Betty Gilpin (GLOW)
D’Arcy Carden (The Good Place)
Yvonne Orji (Bizonytalan)
Cecily Strong (Saturday Night Live)

Legjobb férfi mellékszereplő vígjáték kategóriában
Andre Braugher (Brooklyn Nine-Nine)
William Jackson Harper (The Good Place)
Alan Arkin (The Kominsky Method)
Sterling K. Brown (The Marvelous Mrs. Maisel)
Tony Shalhoub (The Marvelous Mrs. Maisel)
Mahershala Ali (Ramy)
Kenan Thompson (Saturday Night Live)
Daniel Levy (Schitt’s Creek)

Legjobb dráma sorozat
Better Call Saul
A korona
A szolgálólány meséje
Megszállottak viadala
The Mandalorian
Ozark
Stranger Things
Utódlás

Legjobb női főszereplő dráma kategóriában
Jennifer Aniston (The Morning Show)
Olivia Colman (A korona)
Jodie Comer (Megszállottak viadala)
Laura Linney (Ozark)
Sandra Oh (Megszállottak viadala)
Zendaya (Eufória)

Legjobb férfi főszereplő dráma kategóriában
Jason Bateman (Ozark)
Brian Cox (Utódlás)
Sterling K. Brown (This Is Us)
Steve Carell (The Morning Show)
Jeremy Strong (Utódlás)
Billy Porter (Pose)

Legjobb női mellékszereplő dráma kategóriában
Laura Dern (Hatalmas kis hazugságok)
Merly Streep (Hatalmas kis hazugságok)
Helena Bonham Carter (A korona)
Samira Wiley (A szolgálólány meséje)
Fiona Shaw (Megszállottak viadala)
Julia Garner (Ozark)
Sarah Snook (Utódlás)
Thandie Newton (Westworld)

Legjobb férfi mellékszereplő dráma kategóriában
Giancarlo Esposito (Better Call Saul)
Bradley Whitford (A szolgálólány meséje)
Billy Crudup (The Morning Show)
Mark Duplass (The Morning Show)
Nicholas Braun (Utódlás)
Kieran Culkin (Utódlás)
Matthew Macfadyen (Utódlás)
Jeffrey Wright (Westworld)

Legjobb minisorozat
Watchmen
Mrs. America
Unbelievable
Unorthodox
Little Fires Everywhere

Legjobb tévéfilm
American Son
Romlott oktatás
Dolly Parton’s Heartstrings: These Old Bones
El Camino: A Breaking Bad Movie
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. The Reverend

Legjobb női főszereplő minisorozat vagy tévéfilm kategóriában
Cate Blanchett (Mrs. America)
Shira Haas (Unorthodox)
Regina King (Watchmen)
Octavia Spencer (Self-Made)
Kerry Washington (Little Fires Everywhere)

Legjobb férfi főszereplő minisorozat vagy tévéfilm kategóriában
Jeremy Irons (Watchmen)
Hugh Jackman (Romlott oktatás)
Paul Mescal (Normal People)
Jeremy Pope (Hollywood)
Mark Ruffalo (Ez minden, amit tudok)

Legjobb női mellékszereplő minisorozat vagy tévéfilm kategóriában
Holland Taylor (Hollywood)
Uzo Aduba (Mrs. America)
Margo Martindale (Mrs. America)
Tracey Ullman (Mrs. America)
Toni Collette (Unbelievable)
Jean Smart (Watchmen)

Legjobb férfi mellékszereplő minisorozat vagy tévéfilm kategóriában
Dylan McDermott (Hollywood)
Jim Parsons (Hollywood)
Tituss Burgess (Unbreakable Kimmy Schmidt)
Yahya Abdul-Mateen II (Watchmen)
Jovan Adepo (Watchmen)
Louis Gossett Jr. (Watchmen)

Legjobb variety talk show (beszélgetős műsor)
The Daily Show with Trevor Noah
Full Frontal with Samantha Bee
Jimmy Kimmel Live!
Last Week Tonight with John Oliver
The Late Show with Stephen Colbert

Hirdetés