Kezdőlap
Filmek
Művészek
Zónák
Karcok
Listák
Szavazások
Kihívások
Események
Infó
Súgó
Szerkesztői súgó
Snittblog
Tedd jobbá!
Pro tagság
Snittbazár
Üzenet a Snittnek
meta.snitt.hu
Tagok
Rólunk
Felhasználási feltételek
Irányelvek
Adatvédelem
Hibajegykezelő
Hibajelzések
Hibajavítások
Szerkesztői szoba
Moderátori friss
Üzenetek
Regisztráció
Belépés
Díj
Sitges
·
Legjobb film
Csendes éj
(jelölés)
2021
Camille Griffin
Conductor
(jelölés)
2021
Alex Noyer
Limbo
(jelölés)
2021
Cheang Pou Soi
Freaks Out
(jelölés)
2021
Gabriele Mainetti
Mesék a hullaházból
(jelölés)
2020
Ryan Spindell
A mélyből
(jelölés)
2020
Neasa Hardiman
A platform
2019
Galder Gaztelu-Urrutia
Koko-di Koko-da
(jelölés)
2019
Johannes Nyholm
Amigo
(jelölés)
2019
Óscar Martín
A szarvasbőr
(jelölés)
2019
Quentin Dupieux
Pelikánvér
(jelölés)
2019
Katrin Gebbe
Aterrados
(jelölés)
2018
Demián Rugna
Piercing
(jelölés)
2018
Nicolas Pesce
Zan
(jelölés)
2018
Tsukamoto Shinya
Under the Shadow
2016
Babak Anvari
A szem tükrében
2014
Mike Cahill
Csúnya, gonosz bácsik
(jelölés)
2013
Navot Papushado
Csúnya, gonosz bácsik
(jelölés)
2013
Aharon Keshales
Hold
2009
Duncan Jones
Hibrid
(jelölés)
2009
Vincenzo Natali
Ne nézz vissza!
(jelölés)
2009
Marina de Van
Aberrált élvezetek
2008
Jennifer Chambers Lynch
A jó, a rossz és a furcsa
(jelölés)
2008
Kim Ji Woon
Joshua
2007
George Ratliff
Cyborg vagyok, amúgy minden oké
(jelölés)
2007
Park Chan Wook
A gazdatest
(jelölés)
2006
Bong Joon Ho
Száműzöttek
(jelölés)
2006
Johnnie To
Keserédes élet
(jelölés)
2005
Kim Ji Woon
A hét kard legendája
(jelölés)
2005
Tsui Hark
A bosszú asszonya
(jelölés)
2005
Park Chan Wook
Old Boy
2004
Park Chan Wook
Adásunkat megszakítjuk
(jelölés)
2004
Két nővér
(jelölés)
2003
Kim Ji Woon
Sötét víz
(jelölés)
2002
Nakata Hideo
Femme Fatale
(jelölés)
2002
Brian De Palma
A végzet őrei
(jelölés)
2002
Michael J. Bassett
Pók
(jelölés)
2002
David Cronenberg
A 9. szalag
(jelölés)
2001
Farkasok szövetsége
(jelölés)
2001
Christophe Gans
Avalon – Virtuális csapda
(jelölés)
2001
Oshii Mamoru
Dagon – Az elveszett sziget
(jelölés)
2001
Stuart Gordon
A csendes család
(jelölés)
1998
Kim Ji Woon
Vérfagyasztó
(jelölés)
1996
Sárkányszív
(jelölés)
1996
Rob Cohen
X polgártárs
1995
SID 6.7 – A tökéletes gyilkos
(jelölés)
1995
Brett Leonard
A lény
(jelölés)
1995
Roger Donaldson
Benjamenta Intézet
(jelölés)
1995
Stephen Quay
Benjamenta Intézet
(jelölés)
1995
Timothy Quay
Időzsaru
(jelölés)
1994
Peter Hyams
Rémálom az Elm utcában 6. – Freddy halála – Az utolsó rémálom
(jelölés)
1991
Rachel Talalay
Hellraiser 2.
(jelölés)
1988
Tony Randel
Rémálom az Elm utcában 4. – Az álmok ura
(jelölés)
1988
Renny Harlin