Nem hozzáférhető számodra a kért oldal!

Erről szól most a Snitt

488 zóna filmekről »


Mozipremierek

Jim története (2024) Királyok királya (2025) June & John (2025) Felfüggesztett idő (2024) Bűnösök (2025) Novokain (2025) Csongor és Tünde (2025) IRATI: Az Istenek és Szörnyek kora (2022) A legértékesebb áru (2024) Moon, a panda (2025) Gyilkos randi (2025) Reménytelenül – József Attila pszichoanalízise (2025)

Streamingpremierek

WrestleMania 41 (2025) Szerelmem a mennyben (2025–) Bombatámadás Oklahomában: Amerikai rémálom (2025) Túszdráma az Apple Store-ban (2025) Társ (2025) Szex (2024) Isztambul enciklopédiája (2025–2025) Az USA legboldogabb családja (2025–) Kilenc hulla egy mexikói hullaházban (2025–) Ransom Canyon (2025–) A marlow-i nyomozóklub (2024–) Londoni gyémántrablás (2025–2025)

Random kedvcsináló

Az – Második fejezet (2019)

Hát ha valami, akkor ez számomra a tökéletes film, minden szempontból. Volt benne kellő humor, amely enyhítette a film alapból sötét hangulatát. De ez pontosan kellett ahhoz, hogy az egész ne legyen egy nyomott, sötét valami. Így egy igazán színes és érdekes filmet kaptunk, amely tele van fájdalommal, bizonyos tabukat is feszeget, amely külön tetszett és hát persze ott van a mi drága rossz kis Pennywise-unk, akit ugye Bill Skarsgård alakít. Szerintem zseniális ebbe a szerepbe. A régebbi filmnél Tim Curry is jó volt, de valljuk be, hogy jót tett neki ez a fajta látvány világ, amivel a készítők megalkották a bohócot. Így kaptunk egy igazán félelmetes és rettenetes bohócot, akit ennek ellenére én imádtam. A színészek is kifejezetten sziporkáztak ebbe a szerepbe. A történetről pedig ne is beszéljünk, hogy mennyire zseniális.
Csak jót tudok mondani erről a filmről.


Címlapsztorik

Verziók

A filmek jobb oldali menüjében lett egy új opció: +Új verzióként hozzá lehet adni a filmekhez a különféle rendezői, bővített változatokat, az évet, amikor kiadták, és az egyéb tudnivalókat is oda lehet írni (pl. hossz, extrák).

Snitt-díj 2025

Snitt-díj 2025 – 1. rész

A nyerteseket idén is több körben közöljük. Íme az első adag:

Legjobb női alakítás sorozatban vagy minisorozatban
A 2023-as negyedik hely után Emmy D’Arcy idén már nagy fölénnyel gyűjtötte be a legtöbb szavazatot.



Legjobb férfi alakítás sorozatban vagy minisorozatban
A férfiaknál már szorosabb volt a verseny: mindössze 6 szavazattal előzte meg a győztes Lee Byung Hun a második helyezett Colin Farrellt.



Legjobb minisorozat
Úgy tűnik, ha a Marvel készít egy minisorozatot, akkor az elviszi az adott évben az első díjat. A WandaVízió és a Holdlovag után, ezúttal a Mindvégig Agatha aratta a legnagyobb sikert.



Legjobb sorozat
2021 után ismét A Bridgerton család diadalmaskodott minimális különbséggel: kettő szavazattal maradt csak le az Arcane.

Mára ennyi. Hamarosan jelentkezünk a többi díjazottal.

Gyászhír

Sydney 
In Memoriam

Ez az év :(((

65 éves korában elhunyt Val Kilmer!

Nyugodjék békében!!!!

Kapcsolódó művészek: Val Kilmer

18 hozzászólás