Erről szól most a Snitt
Pedro Pascal
Filmes Idézetek Játék
Mit nézzek?
Filmzenék
Mindenféle jószágok!
Horror filmek
Időjárás Jelentések Rajongói Klubja
Sport: Tévé vagy Streaming
A Duna TV és a Duna World műsorai
Middle Finger Moments from Movies
Criterion Closet Picks
Beszélgetések
- Könyv a filmben
Hírek
Streamingről általában
AMV, MAD, OP, ED
In Memoriam
Filmplakát a filmben
Foci Vloggerek a világ körül!
Egy-kép-kocka játék
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Azon kívül, hogy Peter PORKER-t nem tudtam hová tenni (de most komolyan, ez nem tudom, kinek az ötlete volt), ez egy marha jó kis Pókember film lett. Sokkal rosszabbat vártam, úgyhogy hatalmas meglepetés lett, az egy-két klisés jelenettől eltekintve (meg Spider-Hamtől) zseniális volt, régen ültem le úgy filmhez, hogy végül azt megszakítás nélkül végignéztem volna. Még ilyet!
(plusz pont a zenéért, nekem nagyon tetszett az a zene, amikor a Pókemberek veszélyt éreztek, nagyon eltalálták a hangulatot!)
Címlapsztorik
10 éves lett a Snitt!
Ez nem kis idő.
10 év alatt nulláról 50 000-re (és tovább) szökött a tagok száma. Vannak köztetek, akik látták, hogyan épül kőről kőre itt minden, és vannak, akik csak nemrég csatlakoztak, de tíz év múlva ők is felemlegetik majd, milyen volt itt régen. Izgalmas látni, ahogy egy oldal, mint egy ember, növekszik, fejlődik, öregszik. Jó volt végignézni, ahogy tíz év alatt a Snitt egy kósza ötletből stabil, egyéni filmes kikötő lett az internet tengerén. Nem tudni, mit hoz a következő tíz év, de egy biztos: mi nagyon várjuk.
További boldog tíz évet a Snittnek!