Erről szól most a Snitt
Mindenféle jószágok!
- Véletlenek…
Filmes Idézetek Játék
Filmplakát a filmben
Egy-kép-kocka játék
Middle Finger Moments from Movies
Bolhapiac
Új filmes szerzemények
Sport: Tévé vagy Streaming
Moziplakátok
Disney filmek és mesék
Vicces Képaláírások Játék
Criterion Closet Picks
Minden, ami ázsiai BL/GL
Paródiák
Filmzenék
- Könyv a filmben
Dorama
Premierre várva
Minden, ami MARVEL
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Eredetileg nem akartam megnézni…
De a kutya úristenit!!! Ez a film király volt! Aranyos, a karakterek valódiak… meg egy csomó kritikus blabla, nem ez a lényeg.
Az egész egy olyan gondolkodásmódra épült fel, ami nem a tipikus Hollywoodi. Az életről, a kapcsolatról, a munkáról alkotott képe számomra azt mutatja, hogy talán nincs minden veszve… és az üzenete remélem célba talál.
Bár egyszerű módon, csupán két nap alatt, de bemutatja, hogy egy kapcsolat bizony nem olyan, mint az amerikai filmekben. Tanulni kell, alkalmazkodni és bizony össze kell csiszolódni.
„Igazi” akkor lesz valakiből, ha azzá tesszük és vele magunkat is.
A munkáról kifejtett véleményétől leesett az állam. Az anyaság és hogy lány az szeretne lenni, nem orvos… :O elképesztő.
Én nem is tudom, másodszorra nézem, de azt hiszem megérett egy harmadik, valamint egy komolyabb elemző karc.