Erről szól most a Snitt
Middle Finger Moments from Movies
Mindenféle jószágok!
Magyarország a filmekben
Filmzenék
Egy-kép-kocka játék
Hírek
Fordítgatunk?
Anime
Happy Bday! – Szülinapos kedvencek
Melyik az a film?
Filmvilág
Premierre várva
Stephen King
Cannes-i filmfesztivál (Festival de Cannes)
Snittblogolók
Ázsiai szülinaposok
- Könyv a filmben
Filmes képek
Filmes kvízek
Filmes Idézetek Játék
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Nem tudom ki tudok-e nőni valaha ebből a sorozatból.
Chris Pine… mit is mondhatnék azt hiszem rendkívül jó kémia van köztük Anne-al.
Szeretem a főpáros szócsatáit, a vívódásukat, az aranyos, rózsaszín jeleneteiket, a legvége pedig….:))
Az első részhez hasonlóan ezt is nagyon szeretem, bár ezt nem láttam annyiszor mint az elsőt. Talán itt egy kicsit romantikusabbra vették a figurát, és ennélfogva kevésbé lett vicces, de egyébként hozza az első rész színvonalát.
Clarisse is sokkal szerethetőbb, mint az első részben. Mia pedig önmaga egy kicsit határozottabb és összeszedettebb kiadása. A kedvenc részem egyértelműen a lánybúcsú, én is szeretnék egyszer egy ilyen bulit (egy ilyen palotában :D).
Ez a filmsorozat, azon privát klubba tartozik amiket akárhányszor nézek is meg, nem tudom megunni. Egy nap alatt simán ledarálnám többször is.