Erről szól most a Snitt
Filmes Idézetek Játék
Filmzenék
Szólánc filmszereplőkkel
Ázsiai Dorama OST/betétdalok
Middle Finger Moments from Movies
Criterion Closet Picks
Tom Hiddleston
Happy Bday! – Szülinapos kedvencek
Premierre várva
- Könyv a filmben
Mindenféle jószágok!
Sport: Tévé vagy Streaming
Egy-kép-kocka játék
Új filmes szerzemények
John Williams
Inuyasha
Filmes kvízek
Emlékezzünk!
In Memoriam
Pedro Pascal
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Vannak hibái, és itt elsősorban nem azokra a technikai megoldásokra gondolok, amik az újabb generációhoz tartozasom miatt zavarnak.
A zenéje király, a tü tü tü -s darab variálása zseniális.
A robbantgatások is királyok voltak.
Valaki magyarázza már el nekem hogy a fontosabb szereplők felének a halála miért történik úgy, hogy bezuhannak egy lyukba. De most komolyan, honnan szedtek ennyi végtelen mélységet?
Illetve, mi az, hogy az űrben lévő cirkálók, csillagrombolók és más böhöm űrrepcsik miért állnak mindig „egyenesen”? Nincs gravitáció! Ha meg egymáshoz kémest….de nem, mert akkor se lehetnek ennyire szögegyenesek!
Végül pedig rangsoroljuk az előttünk meg jelenő Anakin Skywalker három (gyerek, felnőtt, a sötét oldalra átállt karakter) arcát kedvelési sorrendben, lévén az első a legkedveltebb:
1. Aranyos kisfiú
2. Darth Vader
3. Felnőtt nyivákoló szőrcsomó