Erről szól most a Snitt
TV2 Play
Mit nézzek?
TV-sorozatok
Minden, ami MARVEL
Tudtad-e?!
Ázsiai Dorama OST/betétdalok
Donghua
Moziplakátok
Egy-kép-kocka játék
Disney+
Middle Finger Moments from Movies
Premierre várva
Filmzenék
Filmplakát a filmben
Filmes Idézetek Játék
Minden, ami ázsiai BL/GL
Thaiföld
Sport: Tévé vagy Streaming
Mindenféle jószágok!
DC Univerzum
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
A Grincs (2000) 80%
Valahogy eddig még sose jutottam el oda, hogy végignézzem, mindig csak részleteket láttam. A kislány haja meg a ki-k orra nagyon emlékezetes volt, más úgy nagyon nem.
Érdekes, nekem ez a Grincs kicsit túljátszottnak tűnt, gondolom szándékosan, meg mégis Jim Carrey, de egy idő után idegesített a gesztikulációja, azt vártam, mikor lépnek színre a ki-k.
Nagyon tetszettek az egyedi kis dolgaik, meg a túlzott karácsonyi sürgésük-forgásuk, főleg a mókamesteres jeleneteknél. Meg természetesen az, amikor a Grincs jó takarítónő módjára módszeresen ellopkod mindent. :D Sőt, még az is megfogott, hogy az egész az iskolai zaklatásra volt visszavezetve, így a gyerekeknek még erősebb értékeket üzent, na meg hogy a csinibaba nem a külső alapján ítélkezett.
A díszleteket különben nem tudom, hogy csinálták, de nagyon jók lettek, főleg Cindy szobája.
Egyszer szívesen néztem, de nem biztos, hogy jövőre például szívesen megnézném, annyira nem fogott meg.