Erről szól most a Snitt
Egy-kép-kocka játék
Filmplakát a filmben
Anime
Minden, ami szinkron
Sport: Tévé vagy Streaming
Hírek
Film a filmben
RTL+
Middle Finger Moments from Movies
100 éves filmek
Kitakarva izgalmasabb (filmkeresős játék)
TV2 Play
Donghua
Filmzenék
Ázsiai Dorama OST/betétdalok
Fordítgatunk?
Minden, ami ázsiai BL/GL
Tudtad-e?!
Filmes Idézetek Játék
Dél-koreai színészek – szünetelve
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Miután befejeztem a filmet csak ültem és néztem magam elé, pedig már egyre többet mocorogtam, túl hosszú volt már. Viszont rettentően izgalmas, érdekes, fordulatos és egyáltalán nem kiszámítható. Méltó lezárása volt az egész történetnek.
Anne Hathaway Macskanője tetszett, az eddigi kedvenc Macskanőm. Olyan kéjes, vad, vonzó, és gyönyörű. Nekem a ruhája is tetszett.
Joseph Gordon-Levitt előtt le a kalappal nagyon jól alakította Blake karakterét.
Bane karaktere nagyon jól ki lett alakítva, azt tudom, hogy Bane karaktere távol áll az ebben a filmben megismerttől, de jó lett. Bár azért spoiler
Az utolsó képsorok nagyon el lettek találva, az utalás Robinra különösen tetszett. Mindenkiben ott rejtőzik a hős, és ez ott akkor abban a pillanatban vált érezhetővé. Mindenki hős a maga módján.