Erről szól most a Snitt
Ázsiai szülinaposok
Beszélgetések
Sport: Tévé vagy Streaming
Filmzenék
Filmes Idézetek Játék
Criterion Closet Picks
TV2 Play
Star Trek
Egy-kép-kocka játék
Filmplakát a filmben
Anime
Minden, ami szinkron
Hírek
Film a filmben
RTL+
Middle Finger Moments from Movies
100 éves filmek
Kitakarva izgalmasabb (filmkeresős játék)
Donghua
Ázsiai Dorama OST/betétdalok
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Szép kis délutánt töltöttünk el együtt, de a végén az a 27 perc betűk letaglózott. + életemben először néztem meg az elejétől a végéig. Volt pár próba megnézni, de akkor még nem ment. Talán ez volt megírva, hogy most kellett látnom.
Mint az első Hobbit résznél említettem egy barátnőm kedvéért kezdtem el nézni és egyátalán nem bántam meg. Öröm volt újra ezt a világot látni. Örültem, hogy Bloom többet volt benne, mivel elfként nagyon megszerettem, Gandalf is mulatságos tud lenni. Aragorn is elég jó karakter benne, megkedveltem őt is. Ned Stark aka Boromir az első pillanattól nem volt szimpatikus, mivel azt éreztem valami rosszra készül, de kellemesen csalódtam benne. Bár Frodó messze sem olyan mint Bilbó volt, de azért benne is megvan a spiritusz ami Bilbóban volt. Be kell vallanom, hogy eddig a hobbit a nyerő nálam.
(angolul néztem angol felirattal és a bővített verziót ami 3 és fél óra volt kb, ha leszámítjuk a fél óra betűket a végén :D)