Erről szól most a Snitt
Bond. James Bond
Filmzenék
Jóbarátok
Mindenféle jószágok!
Ázsiai Dorama OST/betétdalok
Filmes Idézetek Játék
Filmtörténet
Filmes képek
Film a filmben
Pedro Pascal
Mit nézzek?
Horror filmek
Időjárás Jelentések Rajongói Klubja
Sport: Tévé vagy Streaming
A Duna TV és a Duna World műsorai
Middle Finger Moments from Movies
Criterion Closet Picks
Beszélgetések
- Könyv a filmben
Hírek
Mozipremierek
Streamingpremierek
Random kedvcsináló
Na, összességében nagyon is jó volt ez :). Kicsit furán vegyítette a vígjátékot a drámával, szóval lehet, hogy valakinek úgy tűnhet, mintha a készítők nem tudták volna, hogy mit is akarnak (legalábbis a film megnézése előtt nem egy ilyen véleményt olvastam). Szerintem ez azonban nem így van, sokkal inkább nagyon kedvesen álltak hozzá komoly témákhoz. Ráadásul szinte mindent a gyerekek szemszögéből látunk.
David Tennant miatt találtam rá erre a filmre, ő elég nagy húzóerő volt, de azt kell mondanom, hogy végül inkább a gyerekszereplők és a nagypapa vitte el a filmet :D. Ráadásul ritkán látni ennyire jó gyerek karaktereket.
És persze Emilia Jones! Először fel sem tűnt, hogy ő Lottie, de aztán egyre gyanúsabbá vált :D. Nagyon szerettem őt az Utopiában és a Doctor Whoban, ráadásul ebben a filmben is meggyőzött, szóval továbbra is érdeklődve figyelem majd a karrierjét :).
Címlapsztorik
10 éves lett a Snitt!
Ez nem kis idő.
10 év alatt nulláról 50 000-re (és tovább) szökött a tagok száma. Vannak köztetek, akik látták, hogyan épül kőről kőre itt minden, és vannak, akik csak nemrég csatlakoztak, de tíz év múlva ők is felemlegetik majd, milyen volt itt régen. Izgalmas látni, ahogy egy oldal, mint egy ember, növekszik, fejlődik, öregszik. Jó volt végignézni, ahogy tíz év alatt a Snitt egy kósza ötletből stabil, egyéni filmes kikötő lett az internet tengerén. Nem tudni, mit hoz a következő tíz év, de egy biztos: mi nagyon várjuk.
További boldog tíz évet a Snittnek!