Misuzut huligánnak bélyegezték, amikor egy apró incidens miatt egyedül maradt. Ám egy nap meglátja, hogy a legjobb diákot, Kitaharát zaklatók veszik körül, és elhatározza, hogy segít neki. Ez felkelti Kitahara érdeklődését a magányos fiú iránt, de Misuzunak esze ágában sincs barátkozni. De… [tovább]
Tamaranai no wa Koi nano ka (2025) 6★
13' · japán · romantikus, anime, special
Szereplők
Kobayashi Chiaki | Misuzu Aoha (hang) |
---|---|
Ootsuka Takeo | Kitahara Riku (hang) |
Kedvencelte 1
Várólistára tette 8
Kiemelt értékelések
Megtetszett a plakát, aztán gondoltam megnézem. Aranyos történet, szimpatikusak a srácok, de ez tényleg csak egy kis kedvcsináló a mangához. Kár, hogy nem egy teljes sorozatot kapott.
Ez ilyen special, vagy mondhatni felütés… kellene hozzá a sorozat is, mert eddig igen csak ígéretes, de hol a többi része?:) Mindenesetre nekem tetszik. A rossz fiút megszelídítik. Legalábbis az én elképzelésem szerint. Nézném.:)
Lehetne ebből egy kedves, szerethető sorozat is. Aranyosak a srácok, felkelti az érdeklődést.
De valószínűleg nem is volt más célja. Pedig ahogy elnéztem, van annyi anyag, hogy kijöhetne belőle akár egy teljes évad is. Még érdekesnek is hat az alapkoncepció, hiszen az iskola legjobbja akarja megszelidíteni a rosszfiút. Az persze kérdéses, hogy mennyire működik a koncpeció. Személyes tapasztalataim ami valaki számára normalitássá vált, abból nagyon nehéz kimozdítani, hiszen abban a közegben érzi magát otthonosan. Ha pedig mégis sikerül, gyakori, hogy kiprovokálja, hogy a partnere is úgy viselkedjen vele, hiszen az ismerős terep számára.
Ami az animációt illeti, láthatóan sok gondjuk vele, mert baromi sok a CGI, itt-ott igencsak látványos. Valójában szemét ez a szösszenet, mert úgy akartak kedvet csinálni a mangához, hogy az animét teljesen megúszósra készítették el. Elég lett volna látni, hogy menők a srácok, akar valamit mondani a történet, és máris kedvet kaptam a mangához. Mindenesetre a seiyuu-k kiváló munkát végeztek.