Watashi no Oshi wa Akuyaku Reijou. (2023–) 6

I'm in Love with the Villainess · 私の推しは悪役令嬢。
japán · romantikus, vígjáték, fantasy, sorozat, anime
1 évad · 12 rész

Rei Oohashi, egy átlagos irodai alkalmazott kedvenc otome játéka, a Revolution főhősének testében ébred. Nagy örömére az első személy, aki köszönti, szintén a kedvenc karaktere, Claire Francois – a történet főgonosza! Most Rei elhatározza, hogy a játék férfi főszereplői helyett Claire-rel fog… [tovább]

japán · angol
japán · angol
japán · angol

Szereposztás

Serizawa YuuRae Taylor (hang)
Nanami KarinClaire François (hang)
Hasegawa IkumiLene Aurousseau (hang)
Kurisaka MinamiPipi Barlier / Ralaire (hang)
Matsumoto SaraLoretta Kugret (hang)
Terakawa AimiMisha Jur (Misha Yule) (hang)
KennRod Bauer (hang)
Namikawa DaisukeThane Bauer (hang)
Hikasa YoukoYu Bauer (hang)
Watashi no Oshi wa Akuyaku Reijou. (2023–)
Rendező

Kedvencelte 1

Várólistára tette 2


Kiemelt értékelések

Lehvira 

Kíváncsi voltam erre az animére, mivel nem sok olyan isekai történetet olvastam/láttam eddig, ami yuri lett volna, szóval ebből a szempontból mindenképpen kiemelkedő. A kezdeti lelkesedésem azonban elég hamar apadni kezdett, mivel… nem kötött le a cselekmény. Az elején még nagyjából reálisnak láttam azt, amilyen ütemben változik és fejlődik Claire és Rae kapcsolata, Lene spoiler távozása után azonban randomnak találtam a változást. A történet ezen pontján szerintem csak baráti érzéseket táplál a lány iránt, mivel Thane-re szegeződik minden figyelme. Lene távozása után azonban mintha soha nem is szerette volna a herceget… Manaria felbukkanása pedig… jézusom, minek kellett egy ilyen op karakter….. spoiler Az utolsó 2-3 rész annyira kellemetlen volt számomra… Manaria miatt szinte kifordultak önmagukból a szereplők, ráadásul nem jó irányba.

Pár további gondolat, ami felmerült bennem:
- Ha az emlékezetem nem csal, akkor nem volt nagyon részletesen bemutatva a világ, ahol a történet játszódik, de elsőre azt mondanám, hogy középkor beütésű fantasy. Semmiképp sem ókor, de újkornak sem tűnik, szóval maradok a kettő közötti korszaknál. Ami viszont felveti bennem a kérdést, hogy miért nem borította ki jobban az embereket a tény, hogy Rae szerelmes egy vele egynemű személybe? Ez ennyire elfogadott abban a világban, társadalmi berendezkedésben?
Edit: Most megkerestem az első részben azt a részt, ahol Rae elmagyarázza, hogy side kutatásokat is végzett a korral kapcsolatban. „The World of Revolution” szóval mégsem középkor…
– Azt a részét még elfogadhatóbbnak találom, hogy Rae ennyi mindenre emlékszik a játékból, mivel abba menekült a mindennapi problémái elől, erre fókuszált be a tudata, tudni akart mindent a korról, amiben játszódik stb. és ha valamit kb mániákusan szeret az ember, akkor elég sok minden megmarad vele kapcsolatban. De hogy az életbe tud ennyi receptet fejből?


Népszerű idézetek

Póni 

„What's wrong with you?”
„Oh, so much.”

1. évad 3. rész – My Love Is a Series of Ups and Downs

Hasonló filmek címkék alapján