A sorozat egy atipikus családról szól, melyben a család austista tinédzser fia, Sam úgy dönt, hogy éppen itt az ideje, hogy becsajozzon.
Morcant értékelése
4. évad vége
Nem hiszem el, hogy végleg vége. Egyik kedvenc sorozatommá avanzsálódott az évek alatt, és az utolsó évad sem hagyott cserben. Annyira sajnálom, hogy nem lesz több rész.
3. évad vége
Újfent egy remek évadnak lehettem szemtanúja. Minden tetszett, bár a szülők története továbbra sem a kedvencem, nekem az kicsit unalmas és klisés (főként emiatt van az egy csillag levonás). Casey-t nagyon megkedveltem, most az ő részei voltak a favoritok.
2. évad vége
Tyűha, azt hiszem, új kedvencet avattam. Bevallom, nem vagyok túlzottan ismerős a témában, úgyhogy nekem tudott újat mutatni. Nyilván mivel spektrumról beszélünk, nem lehet ráhúzni minden autistára ezt a jellemet, de elég jó átfogó képet kaphattam. Nagyon érzelemdús, és öröm volt látni, ahogy Sam szépen lassan egyre önállóbb lesz.
Imádtam mindenkit, de főleg Samet, Casey-t, Evant (a legcukibb fiúbarát!), Zahidet (kicsit hasonlít Howardra az Agymenőkből, mármint személyiségre), és Paige-t.
Nagyon-nagyon remélem, hogy berendelik 3. évadra, mert ez egy igazán fontos sorozat.