VanPan  kihívása


VanPan 

Filmcímek XX. – Angol címmel együtt cím szerint keresős

Elkezdődött2025. augusztus 9., 21:36
Jelentkezés vége2025. október 31., 23:59
Véget ér2025. október 31., 23:59

Már a 20. filmcímes kihívás érkezik, de még nem fogytam ki az ötletekből. De ha van nektek is akár, szívesen fogadom azokat is.

Ebben a fordulóban olyan címeket kellene keresnetek, amelyek tartalmazzák az angol és magyar címet is egyaránt. De hogy mit is értek alatta?
Van, hogy meghagyják az eredeti címet és mellé kitalálnak egy magyar címet is. Nektek ezeket kell keresnetek.

A szabályok nem változtak:
• Összesen 5 film megtekintése szükséges a teljesítéshez.
• A film adatlapján a vastagbetűs címnél szerepelnie kell az angol és magyar címnek is.
• Azokat a filmeket nem fogadom el, amelyek mellett nem szerepel magyar cím (pl: Jumanji) és azokat sem, amely tartalmaz angol és magyar címet is, de a teljes filmcím át lett fordítva (pl: Jumanji: Vár a dzsungel)
• Tudtok sorozatokkal is kiváltani filmeket: a 30+ percesek esetén 4 rész, a 30 percesnél rövidebb esetében pedig 8 rész vált ki egy filmet.
• Egy sorozatot csak egy film kiváltására lehet felhasználni.
• Lehet újranézés.
• A filmnézéseket a kihívás kezdetétől fogadom el.
• A filmek min. 60 percesek legyenek.
• A nézések között reális idő teljen el.
• Csillagos értékelést kérnék mindenkitől illetve a kommentekben küldjétek az „Én és a film” linkeket.

Végül ha szeretnétek, írjátok meg nekem, hogy melyik film tetszett a legjobban!

Amennyiben bármilyen kérdésetek lenne vagy valami nem világos, kérlek jelezzétek!
Jó keresgélést!

4 hozzászólás