Be kell jelentkezned, hogy megtekinthesd az oldalt!

Rahenys  értékelése


Rahenys 

Személy szerint valami…izgalmasabbat vártam.
A leírás alapján tetszett meg, mégsem hozta azt a színvonalat, amit én vártam. Nem volt rossz, de eget rengetően jó sem.
Poirot karaktere néhol megmosolyogtatott, de Ő sem volt olyan nagy szám, mint amiket hallottam róla. Megnéztem volna Benedict Sherlockját ebben a helyzetben.
Én először a szőke parókás idősebb hölgyre gyanakodtam, akit spoiler Annyira látszott, hogy megrendezett volt, de le mertem volna fogadni, hogy magának csinálta.
Mikor a végén Poirot elsorolta, hogy ki-kicsoda, már tudtam, hogy spoiler Ezzel végső soron nem is volt gondom, még el is mosolyodtam. Na de Poirot a végén…spoiler nekem nem tetszett. Érthető volt a gyilkosság indítéka, de nekem határozottan rontott az élményen. Azt hiszem ennyi volt a kapcsolatom a filmmel, egynek elment, de többet nem pazarolom rá az időm.

1 hozzászólás

Gyilkosság az Orient expresszen (2017)

Gyilkosság az Orient expresszen (2017)

Az Európát átszelő vonatút rejtélyes gyilkosság színterévé válik. Tizenhárom idegen reked összezárva a vonaton, s mindegyikük gyanúsított. Mindenkinek van múltja, mindenkinek vannak titkai, mindenki gyanús. Csak egyetlen férfi oldhatja meg a rejtélyt, versenyt futva az idővel, mielőtt a gyilkos újra lecsap.
Agatha Christie világhírű regényének vadonatúj filmváltozatát az ötszörös Oscar-jelölt Kenneth Branagh rendezte, s ő alakítja a jól ismert detektívet, Hercule Poirot-t is.