Az Azureus néven ismert szabadságharcos egy csillagközi városi kolóniára szakad, hogy lezárja a város gonosz számítógéppel vezérelt katonai drónjait.
Várólistára tette 13
Kiemelt értékelések
Gyönyörű az animáció, videoklipszerűen gördülékeny az egész 5 perc. Azonban számomra nem teljes értékű, mivel történet, mondanivaló csak a leírásból derül ki, a képek sorából nem nagyon.
Viszont a koncepció alapján készülhetne belőle film vagy sorozat, akár játék is, biztosan ütős lenne.
A látvány kétségkívül szemkápráztató a vizuális élmény – különösképpen a város felhőkarcolóiból és az éjszakai égboltból összetevődő kilátás tetszett nagyon – és a harcjelenetek koreografálási módjának a tekintetében is, mindkettő egyszerűen gyönyörű, viszont a történetnek nem kifejezetten sikerült felnőnie ehhez.
Az a javára írható fel a már említett aprólékos koreografáláson túl, hogy a címszereplő többször is valamilyen váratlan csellel tört az ellenfelére, a fejét is használta, nem csak a pengéjét, viszont nem megfelelően lettek átadva az esemény körülményei. Lát annyit a néző, hogy a főszereplőnk beront a városba, és leveri, aki az útjába akad, majd élet-halál harcot vív egy nagy masinával, de hogy kicsoda ő, miért csinálja, és ki az ellenség, az egy fekete lyuk a koncepcióban a sztori leírásának az olvasata nélkül. Pedig a fontos információkat nem abból kellene megtudni korrektül, hanem magából… a filmből. A Made in France (2018) eseményei teljesen világosak voltak a hozzáfűzött szöveg és beszéd nélkül is például, tehát az nem mentség, hogy egy pár perces filmről van szó.
Ötletes, és tényleg nagyon szép… de jobb lett volna, ha kevésbé mindent a szemnek mentalitással készítik el.
Sztori az nincs, de nagyon látványos. Azureusnak számomra erőteljesen Yoshimitsu beütése volt. Nem csupán a kard, hanem a mozgása miatt is. Szívesen fogadnám, ha készülne belőle játék.
Nagyon hatásos, látványos, és szép kivitelezésű csipi-puhi karddal, fegyverrel, bádogskorpióval.
Nagyon látványos és nagyon hatásvadász. Nézni jó, csak nem szabad belegondolni, hogy a rengeteg hatásszünetnek semmi értelme.